Google Street View v brýlích HOMIDO

Google Street View v brýlích Homido


Projděte s brýlemi Homido klidně celý svět. Díky Google Street View.


Google Street View je nyní k dispozici pro zobrazení ve vrituální realitě


Kolegové z vývojářského týmu pro Mapy Google a Google Street View nezaháleli a v rámci podpory jejich veleznámého projektu Google Cardboard aplikovali zobrazení pro tyto zařízení i do těchto aplikací. V první řadě vyvrátíme mýtus, že aplikace pro Google Cardboard fungují pouze na takzvaném "originálu" od Google - který, jak jistě sami víte v podstatě prozatím neexistuje. Na celém světě je spousta výrobců kartonových brýlí, kteří se více či méně vydávají za originál. Ale opravdu je tomu tak - originál existuje pouze pár dní v rámci každoroční konference Google I/O. A co z tohoto povídání v podstatě vyplývá? Aplikace jenž jsou obecně určeny pro VR jsou vždy kompatibilní s celým spektrem různých brýlí pro virtuální realitu (ať už jsou to ty z kartonu či ty plastové). Na světě je pouze jediný výrobce, který má své aplikace určeny pouze pro své brýle. Dost bylo "google" teorie a pojďme si ukázat, jak pomocí aplikace Mapy Google a Street View projít třeba celý svět!
Uživatelé telefonů OS Android mají v tuto chvíli výhodu a tou je fakt, že aplikaci Mapy Google mají nainstalovanou již z výroby a není tedy nutné aplikaci instalovat (doporučujeme však ověřit, zda-li není dostupná aktualizace této aplikace). Majitelé iPhonů jsou nuceni se na Street View dívat skrze aplikaci Google Street View.


Spuštění VR zobrazení


Na vložení telefonu do brýlí je prozatím čas. Nejprve je nutné zamyslet se nad místem, které chceme navštívit. Pokud Vás žádné místo nenapadá podívejte se na naši galerii komerčních prostor realizovaných pomocí technologie Street View.

Zvolte vybranou destinaci a vyčkejte na její načtení. Následně klepněte na obrázek s titulkem "Street View" nebo "Prohlédnout interiér". Po načtení prohlídky Street View nyní stači dvakrát rychle poklepat na ikonu kompasu v pravém spodním rohu.

Vložte telefon do brýlí Homido


Spuštění režimu pro virtuální realitu může být zpočátku obtížné jelikož je nutné poklepat na "kompas" ve správném intervalu ale vězte, že napodruhé to bude pro Vás úplnou hračkou. Pokud jste byli v klepání úspěšní - uvidíte na svém telefonu rozdělený obraz. Toto je ta správná chvíle pro vložení telefonu do brýlí Homido a užívat si krásy celého světa z pohodlí svého domova!