Hacked By Shade

Začínáme s brýlemi Homido


Instalace aplikací pro VR, nastavení brýlí a vložení telefonu do brýlí je velmi snadné!


Nainstalujte aplikaci
Homido Center


Pro rychlejší začátek používání brýlí Homido jsme pro Vás připravili speciální katalog těch nejlepších aplikací pro VR - Homido Center. Tato aplikace je dostupná jak pro Android tak pro iOS. Aplikaci stáhnete jednoduše ZDE


Nebo naskenujte pomocí svého mobilního telefonu níže uvedený QR kód dle používaného OS:

Vložte svůj telefon do brýlí


Velkou výhodou brýlí Homido je jejich jednoduché a praktické použití. Homido je kompatibilní s celou řadou moderních mobilních telefonů. Kompatibilitu Vašeho telefonu si můžete ověřit na stránce Seznam kompatbility. Všeobecně ale platí, že Homido je vhodné pro telefony s úhlopříčkou od 4¨ do 5,7¨. A čím má display Vašeho smartphonu větší rozlišení, tím lepší bude zážitek z virtuální reality.Mobilní telefon jednoduše vložte do klipu na přední straně brýlí, displayem samozřejmě směrem k čočkám. Případně si můžete pomoci mírným odtažením klipu směrem od brýlí.

Vycentrujte telefon


Usazení telefonu v brýlích Homido je základním předpokladem pro kvalitní zobrazení obsahu virtuální reality. Ať už Homido používáte pro hraní her, 360° videa či jiné aplikace, správně vystředění mobilního telefonu v brýlích je velmi důležité pro nejlepší možný zážitek z virtuální reality.

Mobilní telefon v brýlích umístěte tak, aby byl jeho display opravdu upřostřed a to jak v horizontální, tak i vertikální rovině. V případě, že smartphone nebude v brýlích usazen správně, vystavujete se riziku, že bude obraz mírně kreslený nebo dokonce rozmazaný. Je tedy velmi důležité, aby pomyslný střed displaye přesně doléhal na střed brýlí.

Nastavte své Homido


Další nespornou výhodou brýlí Homido, oproti levným kopiím, které jsou na trhu k dispozici, je možnost maximálního přizpůsobení uživateli, což je důležité hlavně z toho důvodu, že proporce obličeje každého člověka jsou různé. Každý člověk má oči různě daleko od sebe a někdo dokonce trpí dioptrickými vadami zraku. Homido si však se všemi těmito problémy dokáže poradit!

Nejprve si pomocí horního nastavovacího šroubu nastavte vzdálenost čoček od sebe. Otáčejte šroubem na jednu či druhou stranu do té doby, než bude obraz jednotný a nebudete ho vidět dvojitě.

Poté pomocí postranních nastavovacích šroubů obraz zaostřete. Opět otáčejte šrouby do té doby, než bude obraz skutečně ostrý. V případě, že trpíte dioptrickou vadou zraku a nepodařilo se Vám obraz zaostřit, použijte větší kónické násady na čočky, které upraví ohniskovou vzdálenost mezi Vašima očima a displayem telefonu.

Oddejte se virtuální realitě!


Tak a je to! Pokud jste splnili všechny výše uvedené kroky, je Homido s Vaším mobilním telefonem připraveno pro výlet do virtuální reality. Pomocí tohoto jednoduchého a rychlého nastavení jsou brýle Homido přizpůsobeny přesně pro Vás. V případě použití brýlí jiným uživatelem doporučujeme provést nastavení znovu, dle jeho optických potřeb a možností.

Přejeme hodně veselých zážitků při virtuálním objevování nových míst, hraní her nebo shlédnutí strhujících 3D a 360° videí.