HACKED BY FLYTHIAGO

Sprárování telefonu s Homido Bluetooth Gamepad


Jednoduchý návod na spárování Homido Bluetooth Gamepad s Vašim telefonem


Spárování ovladače Homido Bluetooth Gamepad je rychlé a jednoduché!


Pomocí ovladače Homido Bluetooth Gamepad můžete ovládat množství aplikací, které jsou pro použití s gamepadem přizpůsobené. Můžete pomocí jej ovládat například pohyb v oblíbené aplikaci Google Street View. Díky gamepadu tak bude pohyb ve virtuálních prohlídkách velmi přirozený a Vy tak můžete objevovat nová zajímavá a krásná místá naší planety takřka bez jakéhokoliv omezení.
Kromě aplikace Street View můžete pomocí Homido Bluetooth Gamepad ovládat také množství her. Zážitek z virtuální reality se tak ještě více umocňuje a jeho použití Vás tak ještě více vtáhne do děje samotné hry. Jednoznačně doporučujeme hry jako například VR Deer Hunting, PsyberShot CTF VR FPS, Sniper VR nebo VR Crime City Gangster Killer. K dispozici je však celá řada her, které jsou s ovladačem kompatibilní.


Zapnutí ovladače


Prvním krokem pro úspěšné spárování gamepadu s telefonem je jeho nastavení pro operační systém, se kterým bude gamepad používán. Přepínač pro volbu OS naleznete na boční straně gamepadu. Přepněte tlačítko do polohy dle používaného OS - Android nebo iOS.
Ovladač Homido Bluetooth Gamepad zapnete jednoduše krátkům podržením tlačítka Start. Zapnutí ovladače navíc indikuje červená LED kontrolka. Stejným tlačítkem také ovladač vypnete, po skončení jehou používání.

Spárování s mobilním telefonem


V nastavení svého mobilního telefonu zapněte funkci Bluetooth. Spusťte vyhledávání okolních zařízení. Následně vyberte ze seznamu Homido Bluetooth Gamepad a zadejte možnost ¨spárovat¨. V případě, že se Vám gamepad v seznamu dostupných zařízení neobjeví, opakujte celý proces od zapnutí ovladače. Důležité však je, aby byl ovladač v okamžiku zapnutí funkce Bluetooth na mobilní telefonu již zapnutý.

A máte hotovo!


Pokud se Vám podařilo ovladač Homido Bluetooth Gamepad spárovat s Vaším mobilním telefonem, tak stačí už pouze nainstalovat aplikaci, která použití ovladače umožňuje. Aplikace si stáhněte do mobilního telefonu jednoduše z Google Play pro zařízení Android nebo z App Stor pro zařízení se systémem iOS.

Homido Bluetooth Gamepad stále nefunguje?


Pokud se Vám nepodaří ovladač Homido Bluetooth Gamepad ani po několika pokusech s Vaším mobilním telefonem spárovat, doporučujeme kontaktovat naši technickou podporu na e-mailové adrese:

podpora@homido.cz


Do předmětu mailu zadejte výraz ¨Kompatibilita ovladače Homido¨ a do e-amilu nám blíže upřesněte používaný typ telefonu, případně aplikaci, ve které nejde ovladač Homido použít.